+38 (098) 294 93 78
info@amway.in.ua
Графік роботи:

Пн-Сб 10⁰⁰ — 19⁰⁰

Про Amway

Компанія Amway пропонує широкий асортимент ексклюзивної та екологічно чистої продукції, яка задовольнить будь-якого споживача.

Ви можете придбати вітаміни, харчові добавки, косметику або товари для будинку – більше 450 найменувань продукції Amway, які представлені у більш ніж 80-ти країнах світу.
Товари, які пропонує компанія Amway, володіють високою якістю, відповідають найвищим стандартам і забезпечені 100%-ою гарантією якості. Якщо з якоїсь причини Вас не задовольнить їх якість, ви зможете повернути товари і отримати повну компенсацію їх вартості.


У 2009 році компанії Amway виповнилося 50 років. Цій компанії можна не довіряти: понад 450 ексклюзивних продуктів і послуг, що сучасна міжнародна система обробки замовлень, всесвітньо розвинена інфраструктура, величезний досвід роботи на ринку, а найголовніше – компанія дає поради як розвивати свій бізнес.

Штаб-квартира корпорації знаходиться в місті Ейда, штат Мічиган, США і займає площу понад 1,6 кв. км. В компанії працюють понад 300 науковців, які займаються науково-дослідницькою діяльністю, а також група фахівців з розвитку бізнесу Amway в різних країнах світу. Місто Ейда є одним з чотирьох світових виробничих центрів компанії, разом з р. Буена-Парк, Каліфорнія, США; р. Лейквью, Каліфорнія, США і р. Гуанчжоу, Китай. У р. Лейквью знаходиться виробництво, а також один з чотирьох сертифікованих органічних сільськогосподарських центрів, які використовують екологічно чисті природні технології вирощування інгредієнтів для харчових добавок, товарів для краси і здоров’я. Інші сільськогосподарські плантації розташовані біля р. Траут Лейк, штат Вашингтон, США; у р. Ялина Петакаль, Мексика і р. Тиангу, штат Сеара, Бразилія.

З метою гарантувати найкращу якість продукції вчені Amway ретельно досліджують все, що виробляє компанія. На фермах і лабораторіях компанії дослідники щомісяця проводять понад 15000 тестувань.

Amway – одна з найбільших компаній прямих продажів, діяльність якої охоплює більш ніж 80 країн. Продукція виробляється з урахуванням потреб і переваг споживачів, в суворій відповідності з певними правилами країни, де працює Amway.
Представництва і Торгові Центри компанії знаходяться по всьому світу. В Україні є 5 Торгових Центрів Amway: у Києві, Дніпропетровську, Донецьку, Львові та Одесі.